O mnie

Jakub Kądzielawa

var Jakub = new FullStackDeveloper();
Jakub.age = 22;
Jakub.in(Cracow);
Jakub.interestedIn(programmerLife,food,gym,travel);

var Customer = new You();
Customer.ask(Jakub);
return Customer.happy();

Prawdopodobnie pojawiłeś(aś) się na mojej stronie dlatego, że potrzebujesz kogoś takiego jak ja. Jestem programistą z 3 letnim doświadczeniem, który łączy swoją pasję z pracą, pasję którą chcę dzielić się z moimi klientami ponieważ jestem kreatywny i dlatego że dokładam wszelkich starań, projekty w których jestem zaangażowany są profesjonalne i wyróżniające się. Moje działania w internecie są od tego aby poprawić Twój wizerunek w sieci poprzez pozycjonowanie i marketing sieciowy. Przede wszystkim skupiam się na funkcjonalności, która będzie się łączyła z prostotą i przejrzystym designem.

Obecnie jestem studentem studiów dziennych Informatyki, pracuję w firmie Bold Brand E-commerce w której zajmuje się wdrożeniem platformy Magento. Wolny czas poświęcam na naukę nowych technologii, metodyk działania w biznesie i prace nad rozwojem osobistym.

Jak działam?

Mam przewagę nad moimi rówieśnikami. Znam się dobrze na komputerach i żadna dziedzina z zakresu nowych technologii nie jest dla mnie zagadką. Rozumiem w jaki sposób dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów, a także umiem sprawić aby Twoja nowa strona odniosła sukces w internecie. Jeśli planujesz stronę internetową która ma być przejrzysta, funkcjonalna, zoptymalizowana i odpowiednio przygotowana pod wyszukiwarki skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego. Postaram się doradzić, przedstawić mój plan działania i sprawić aby cele które sobie założyłeś(aś) były w Twoim zasięgu.